????????????????????????????????????

Політтехнолог Денис Богуш презентував журналістам систему виховання нової еліти

Україні потрібна нова еліта – без цього вона не зможе стати сильною та незалежною державою. У цьому переконаний відомий політтехнолог Денис Богуш. Про те, звідки вона може взятися в державі та як потрібно протистояти російській пропаганді, він розповідав учасникам Медіа-клубу «На власний погляд» – журналістам і редакторам з усієї України.

Концепція формування нової еліти лягла в основу його книжки «Сила землі».

– 23 роки в країні відсутня своя система виховання. У СРСР була система виховання, яка діяла досить успішно, – коментує політтехнолог.

За його словами, довгий час Росія здійснювала маніпуляцію українською історією та культурою.

– З нашої історії намагалися прибрати всіх героїв. Зробили так, що українців-героїв було дуже мало. Це цілий комплекс проблем виховання національної пропаганди – і цим ніхто не займається. Після подій на майдані я вирішив, що треба взятися за цю проблему, розробив систему виховання і елементи пропаганди – якими вони повинні бути, – прокоментував пан Богуш.

За його словами, сьогодні в Україні не впроваджено жодної дієвої системи виховання активних громадян та сучасної патріотичної еліти. Відсутня також система ротації кадрів у владі, – країною продовжують керувати чиновники часів СРСР, новоспечені бізнесмени та олігархи, їхні діти. – Звідки ж може взятися справжня національна еліта? Саме за до­помогою системи виховання молоді можна виростити нове покоління патріотичних громадян та професійних управлінців, здатних здійсни­ти перетворення в державі, – переконаний політтехнолог.

Найбільшою проблемою сучасного українського суспільства, з якої випливають такі негативні фактори, як корумпованість, бід­ність, бандитизм, несправедливість, є відсутність сформованої грома­дянської свідомості, яка має спеціально виховуватися в населення.

«Незалежна Україна отримала у спадок залишки радян­ської системи виховання, які нині частково інтегровані в національ­ну систему освіти, систему кадетських навчальних закладів, вищі навчальні заклади державного управління. Проте, наголошую, в неза­лежній Україні досі не сформована цілеспрямована та комплексна система виховання, яка б сприяла утворенню патріотичної еліти нації, формуванню нових лідерів суспільства, активних та впли­вових громадян України», – йдеться в його книжці.

Тож з метою формування нової еліти була розроблена виховна система «Сила землі».

– Система виховання «Сила землі» спрямована, в першу чергу, на формування комплексної «картини світу» та громадянської свідомості вихованців. В основі нашого виховання лежать українські національні традиції та європейські демократичні принципи, совість та мораль­ність; механізмами виступають сучасні професійні знання, фізична підготовка та вишкіл, – коментує пан Богуш.

Джерело: http://ujf.org.ua/?p=7041

One thought on “Політтехнолог Денис Богуш презентував журналістам систему виховання нової еліти

  1. national removals

    Червень 18, 2015 at 2:55pm

    Hello there, You have done a great job. I’ll definitely digg it and personally recommend to my friends. I’m sure they will be benefited from this web site.|

Напишіть відгук

Your email will not be published. Name and Email fields are required.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>