On-line освіта

РівеньОписПосібникРозклад практичних занятьТестиРозклад екзаменів
1МурахаСистема виховання дітей молодшого віку, яка засновується на принципах морального виховання Василя Сухомлинського. Передбачає проведення колективних розвиваючих ігор за напрямками: історія України та любов до Батьківщини; знання традицій та свят свого народу; фізична підготовка; основи суспільствознавства та права.
2ВужЦе період перехідного віку дитини, коли закладаються світоглядні категорії «добро-зло», «правильно-неправильно», «варто-не варто». Крім того, в цей період відбувається самовизначення дитини в професійному напрямку. В програмі цього рівня міститься профорієнтація, основи психології та філософії . Акцент на здоровому способі життя та шкідливості паління і вживання алкоголю. Передбачаються колективні виїзди та екскурсії. Серед освітніх курсів: державний устрій, основи юриспруденції та громадянства, основні засади лідерства, ораторське мистецтво
3ЩукаНа цей рівень вихованці «Сили землі» переходять із 16 років та офіційно отримують статус «громадянин». Громадяни мають володіти основами знань про державний устрій, процедури звернення до органів державної влади, функціонування громадянського суспільства. На цьому рівні починають вивчатися громадський захист, політичні технології та основи масових комунікацій. Крім фізичного вишколу проводяться публічні дискусії та дебати.
4КітПерехід на рівень кота відбувається одночасно з присвоєнням звання «Активний громадянин». Завданням котів є демонстрація таких характеристик: самостійність, ініціативність, здатність до самоорганізації та власних оціночних суджень, участь у громадському житті країни. Члени організації «Сила землі», які проходять рівень кота, вже є членами громадських організацій або рухів, ініціативними членами соціуму та лідерами певних соціальних груп. Вони володіють основами держави і права, соціології та психології, досконало знають історію та традиції свого народу.
5ХортЦей рівень в системі «Сила землі» співпадає зі званням «Свідомого громадянина». Хорти є лідерами думок, громадськими активістами, які вміють не лише грамотно співпрацювати з органами державної влади та захищати інтереси громадян, але і володіють психологічними, інтелектуальними, аналітичними, фізичними, ментальними характеристиками для продовження навчання за системою «Сила землі». У навчанні акцент на менеджменті (вмінні управляти), лідерстві (вмінні управляти публічно), спічрайтингу (вмінні писати аналітичні тексти). Також з цього етапу починається поглиблене вивчення інформаційних технологій, креативного мислення, основ PR та реклами, психотехнологій.
6ПугачЧлени організації на цьому рівні оволодівають всіма базовими теоретичними та сакральними знаннями системи «Сила землі». Мають широку базу контактів, вплив та авторитет у суспільстві. Добре знають закони ієрархії влади та володіють засобами її досягнення. Орієнтуються в маніпулятивних та комунікативних технологіях. Членам організації, які досягли рівня пугача, присвоюється звання «Впливовий громадянин».
7СокілНа цьому рівні вихованці «Сили землі» починають працювати в органах державної влади. Соколи є злагодженою командою патріотів на всіх рівнях влади, які мають однакову «картину світу», спільну мету та допомагають один одному у її досягненні. Соколи – вихована еліта, яка володіє необхідними професійними знаннями з державного управління, знає та відчуває свій народ та землю, спирається у своїй діяльності на мережу організацій та контактів системи «Сила землі».

Напишіть відгук

Your email will not be published. Name and Email fields are required.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>